Reklam
Reklam
Yaşlılara Evde Bakım Projesi

Yaşlılara Evde Bakım Projesi

10 Şubat 2020 - 17:52

Vali Dr. Zülkif Dağlı’nın yaşlı, hasta ve düşkün vatandaşlarımıza devlet elinin uzanması konusunda göstermiş olduğu hassasiyet ve yönlendirmeleri neticesinde, Akçakoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından, sosyal ve ekonomik güvenceden yoksun, bakıma muhtaç durumda olan 60 yaş ve üzeri yaşlılarımızın günlük yaşamlarını kolaylaştırmak, yalnız olmadıklarını hissettirmek ve gösterdiğimiz ilgi, sevgi ve şefkatle yaşlılarımızın hak ettikleri bir yaşamı sürmelerini sağlamak amacıyla “Yaşlılara Evde Bakım Projesi” devam etmektedir.

Uygulanan proje ile yaşlılarımız periyodik olarak evlerinde ziyaret edilmekte olup; çamaşır, bulaşık, ütü, yemek, banyo vb. temel ve kişisel ihtiyaçları karşılanmaktadır.

Proje kapsamında, Akçakoca Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı bünyesinde yaşlılarımıza hizmet vermek için istihdam edilen, 1 erkek ve 3 bayan olmak üzere toplam 4 personel ile her yıl 50 yaşlı ve yalnız yaşayan vatandaşımıza evlerinde temizlik ve bakım hizmeti verilmektedir.Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Bu haber 673 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gazetemizi ziyaret etti
Ak Parti Düzce Milletvekili Ayşe Keşir gazetemizi ziyaret etti
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER
AKÇAKOCA'DA NÖBETÇİ ECZANELER