Reklam
Reklam
Yeni Akçakoca Haber Gazetesinden İl Sağlık Müdürüne ziyaret

Yeni Akçakoca Haber Gazetesinden İl Sağlık Müdürüne ziyaret

Yeni Akçakoca Haber Medya Grup bünyesinde yayın yapan Yeni Akçakoca Haber Facee Tv ve Yeni Akçakoca Haber Gazetesi olarak Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz'ı ziyaret ettik.

18 Haziran 2020 - 18:53

Yeni Akçakoca Haber Medya Grup  bünyesinde yayın yapan Yeni Akçakoca Haber Facee Tv ve Yeni Akçakoca Haber Gazetesi ve aynı zamanda Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ile beraber Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz'ı makamında ziyaret ettik.

Akçakoca'nın güncel sağlık konularıyla ilgili yapılan sohbette İl Müdürü Yasin Yılmaz, Düzce’de sağlık alanında çalışmalarımıza son sürat devam ediyoruz. Özellikle Akçakoca Devlet hastanemizde birçok konuda iyileştirmeler yaptık. Vatandaşın en hızlı ve memnun olarak sağlık hizmetlerinden faydalanması için önemli adımlar atıyoruz. Bakanlığımızın ve Düzce Valiliğimizin de desteğiyle bundan sonra hizmet etme noktasına gereken tüm fedakarlıkları göstereceğiz" dedi.

 İl Sağlık Müdürü Yasin Yılmaz  ziyaretlerinden dolayı Yeni Akçakoca Haber ve Yeni Akçakoca Haber Facee Tv ve aynı zamanda Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan'a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

Bu haber 547 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Düzce’de maden sahaları denetlendi
Düzce’de maden sahaları denetlendi
Erzak Kumbarası Projesi hayata geçirildi.
Erzak Kumbarası Projesi hayata geçirildi.