Reklam
Reklam
AKÇAKOCA - DÜZCE SERVİS YOLU HAZIR...

AKÇAKOCA - DÜZCE SERVİS YOLU HAZIR...

04 Nisan 2021 - 15:15

Düzce-Akçakoca- Alaplı- Ereğli- Zonguldak karayolundaki heyelan sonrasında yapılan servis yolunun çalışmaları sürüyor. Yarın açılması planlanan yolun çalışmaları havadan drone ile de görüntülendi.

Geçtiğimiz hafta sağanak yağış ile beraber D-655 Düzce-Zonguldak yolunda heyelan meydana gelerek, yol trafiğe kapatılmıştı. Ağır tonajlı araçlar farklı yollara yönlendirilirken, binek araçlar ise köy yollarından Akçakoca ve Ereğli'ye gönderiliyor. Heyelan olan bölgede Düzce Valisi Cevdet Atay ve karayolları genel müdürlüğünün incelemelerinin ardından ilk olarak bölgede servis yolu yapılması kararlaştırılmıştı. Heyelan olan yolun 20 metre gerisine karayolları ekipleri tarafından yeni servis yolu açıldı. Açılan servis yolunda asfalt serme işlemleri tamamlandı. Tek şeritli gidiş geliş olarak hazırlanan yolda, bariyerler, su kanalları ve levhalama çalışmaları da yapılıyor. Yapılan çalışmalar havadan görüntülenirken, yol çizgileri de çizildi. Pazartesi gününe kadar Düzce-Zonguldak bağlantısının servis yolunun açılması planlanıyor.

 


 

 

Bu haber 5543 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Kerim Aşık
    2 ay önce
    Allah devlete ve millete zeval vermesin de bu işlerle iştigal edenler biraz vicdanlı olup uyduruk yollar vs yapmasınlar. Aldıkları paraları haram olarak yemesinler.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Batı Karadeniz Bölgesinin en gözde tatil beldesi
Batı Karadeniz Bölgesinin en gözde tatil beldesi
Narkotik polisi göz açtırmıyor
Narkotik polisi göz açtırmıyor