Reklam
Reklam
AKÇAKOCA EMNİYETİ DURMUYOR, HIRSIZLARA 2. OPERASYON

AKÇAKOCA EMNİYETİ DURMUYOR, HIRSIZLARA 2. OPERASYON

Akçakoca İlçe Emniyeti dün telefon dolandırıcılarına, bu gün ise kablo hırsızlarına büyük operasyon düzenledi

19 Mayıs 2021 - 14:49

Akçakoca İlçe Emniyeti dün telefon dolandırıcılarına, bu gün ise kablo hırsızlarına büyük operasyon düzenledi 

Akçakoca’ya farklı şehirden gelen Z.T (51 ) Ayazlı mahallesinde, sapak bölgesinde; dükkan, müstakil evlere girerek elektrik kablolarının içindeki bakır tellere gözü dikti. 

Alınan bilgiye göre, çoğu evden yüklü miktarda bakır tel çalarak bunları nakite çevirdiğini bunun üzeri emniyet asayiş biriminin sıkı takibe alarak zanlıya büyük operasyon düzenledi öğrenildi.

Asayiş ekiplerinin kablo hırsızını suç üstü yakalamak için uzun süre önce takibe aldığı ve sonunda suç üstü yaparak nefes kesen operasyonla Z.T’ yi göz altına alarak İlk ifadesinden sonra nöbetçi savcılığa sevk edildiği, zanlının ifadesinin hala sürdüğü öğrenildi. 

Emniyet güçleri, asayişi, trafik ve bekçiler ile 7/24 gece gündüz sokaklarda devriye atmaya devam ediyor, yetkililer bu tür hırsızlıklar boş kullanılmayan evlere girilerek kablo çalındığını bu durumda halkımız tedbirli olmaları gerektiğini ifade ettiler.

Bu haber 10736 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Tarafsız
    7 ay önce
    Ah Akçakoca halkı polisimizin kıymetini bilse keşke. Pandemi döneminde vatandaş polise düşman kesilmiş sanki, sadece yasakları, kuralları hatırlattıkları için, yasaklara uymayan, kural tanımayan kişilerin sesi daha gür çıkıyor. Bu kural tanımaz kişiler Polise her yerden vurmaya çalışıyor, baktığınız zaman sert eleştiriler suça meğilli, suçlunun yanında o*** ve kanunsuz işi olup polisin ayağına bastığı kişiler. Unutmamak gerekir ki; Polis halkın daima yaninda ve hizmetindedir. Kanunların koruyucusu olmak zorundadır. Allah sizin gibi gazetecilerin sayısını artırsın.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Cevdet Atay, kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücü ve yolculara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vali Cevdet Atay, kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücü ve...
Vali Cevdet Atayl Başkanlığında Yoğun Kar Yağışı Toplantısı Yapıldı
Vali Cevdet Atayl Başkanlığında Yoğun Kar Yağışı...