Reklam
Reklam
DEVA Partisi Akçakoca ilçe yönetiminden açıklama…

DEVA Partisi Akçakoca ilçe yönetiminden açıklama…

26 Mart 2021 - 16:26

DEVA Partisi Akçakoca ilçe yönetimi, yaptığı yazılı açıklamada, son günlerde DEVA Partisi ilçe başkanı Gönül İnceoğlu İşgören hakkında yapılan yalan haberle itepki gösterdi. 

Yapılan açıklamanın tam metni şu şekilde:

”Ülkemizin en genç ve en yeni partisi olan DEVA partisi, Demokrasimizi güçlendirmek, Türkiye’mizi insan haklarına saygılı, adalet bilinci gelişmiş, daha huzurlu ve daha gelişmiş bir ülke yapmak üzere yola çıkmıştır. Türkiye’nin sorunlarını, demokrasilerde meşru çözüm yolu olan ilkeli siyasetle çözmeyi hedeflemiştir. Bunları yaparken de dürüst, akılcı, serinkanlı, sakin ve incelikli bir dil kullanmaktadır.

Biz Akçakoca İlçe Yönetim Kurulu olarak;

Genel merkezimiz doğrultusunda başkanımız sn. Gönül İŞGÖREN liderliğinde, kurumsal olarak ve sağlam kadro ile oluşturduğumuz yönetimimizle çalışmalara başlamış bulunmaktayız. Başkanımızın yönetimi oluşturmak adına seçici tavrı, teşkilatımızın yönetim ve politika başkanlıklarının sağlam ve işlerinde efektif bir fayda sağlayacak gurubun oluşmasını sağlamıştır. Sayı ve fikirce çoğalmaya başladığımız ilçemizde, DEVA ailesine katılarak çoğalmaya başlayan üye kadromuzda da aynı seçici tavır sergilenmeye devam edilmektedir. Yapılmasını planladığımız ilçe kongre tarihimiz, sn. Ali BABACAN’ın katılımlarının gerçekleşeceğinden dolayı programlarına uygun bir tarihe ertelenmiştir.

Ancak, son zamanlarda ilçemizin gündeminde; başta başkanımız ve Yönetim Kurulunun, aylardır verdiği emeği, özveriyi hiçe sayıp itibarsızlaştırmaya yönelik asparagas haberler dolaşmaktadır. Partimizin yönetiminde barınamayan şahıs ya da şahıslar, kendi özel yaşantısındaki mevcut durum ya da sabıkalarından dolayı parti genel merkezi tarafından ret edilmiştir. Ayrıca başkanımızla fikir ayrılığı yaşadığı görüşünü savunan şahısların parti ile ilgili fikir beyanlarının olmadığı, dolayısıyla fikir beyanının olmadığı bir durumda, fikir ayrılığı yaşanamayacağını belirtmek isteriz.

Bu vizyonsuz durumu sorgusuz sualsiz yargısız infaz yaparak haber yapan ve yayımlayan, kendini gazeteci sayan kişinin de, ilçemiz için vahim bir durum olduğunu üzülerek belirtmek durumundayız.

Sonuç olarak; başkanımız Sn. Gönül İŞGÖREN DEVA Partisi Genel Merkezi takdir ve tasarrufuyla, Akçakoca İlçe Teşkilatı kurucu başkanlığına, teşkilatı kurmak üzere atanmıştır. Siyasi tecrübesi herkes tarafından bilinen ve takdir edilen başkanımıza inancımız ve güvenimiz sonsuz olarak yanında yürümeye devam edeceğiz.

Demokrasi ve Atılım Partisi Akçakoca İlçe Yönetim Kurulu”

Kaynak: akçakoca tv
Bu haber 6443 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hayrani CANDAROĞLU
  2 ay önce
  İyi güzel hoş ifadeler,şunu söylemenizi bekliyorum tarafınızıda yayınlayın bir dereceye ulaştığınızda hangi ittifakın yanında olduğunuzu yayınlayın sözlerinize şu ittifakın yanıda bu ittifakın yanında.yani ben olsam şöyle başlarım millet ittifakı ile yada cumhur ittifakı ile diye başlarım ozaman taraf o*** olmayan nedemek istediğinizi anlar.bunu ifade etmek istedim.söylüyorsunuz yönünüz belirsizliklerle dolu lütfen insanlarla laf kalabalığı yapmayın bu size söylenmiş bir hitap değil yeni kuru*** her parti için söylemeye çabalıyorum insanlar artık her şeyi öğrendi bilinmeyen tek şey taraf yönünüzü kiminle bulacaksınız tek başlılıklamı yoksa her mezhepten insanlıklamı allah\'a emanet olun çünki hepimiz ona emanetiz.bir varmış bir yokmuş diye başlayan ve sonu her insan gibi yaşanıp giden ömürlerimizde arkamızdan bıraktığımız duygusal birikimlerle doğru insanca ve insanca anılmayı nasip etsin yolunuz doğruysa açık yanlış ve kandırmacaysa sizileri allah korusun bu millete bu insanlığa huzur
 • Cuhalli spor
  2 ay önce
  Hangi siyasi tecrübesi ? Siyasi anlamda.ne yapmış güldürmeyin
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Batı Karadeniz Bölgesinin en gözde tatil beldesi
Batı Karadeniz Bölgesinin en gözde tatil beldesi
Narkotik polisi göz açtırmıyor
Narkotik polisi göz açtırmıyor