Reklam
Reklam
KADINLAR PLAJI GERÇEKTEN KADINLARIN MI ?

KADINLAR PLAJI GERÇEKTEN KADINLARIN MI ?

Tekneler kadınlar plajına sıfır geçiyor, kalenin bir bölümü direk kadınlar plajını görüyor, bu işte bir terslik var!

28 Haziran 2021 - 12:21

Tekneler kadınlar plajına sıfır geçiyor, kalenin bir bölümü direk kadınlar plajını görüyor, bu işte bir terslik var!

İhbar hattımıza gelen görüntü ve habere göre kadınlar plajı yakında halk plajı olacak, rahatsız olan kadınlar artık kadınlar plajına gitmek istemediklerini buranın adınıda halk plajı olarak değiştirilmeli diye sitem ettiler.

Bilindiği gibi bölgemizde kadınlara özel plaj imkanı sunulan Akçakoca da absürt görüntüler kaydedildi. 

Uzun yıllardır Ceneviz Kalesi tadilata girmişti projelendirmede kadınlar plajına bakan kısıma ufak bir teras yapıldı. Vatandaşın bu duruma tepkisi büyük oldu; teras yapılırken hiç mi düşünülmedi burada kadınlara ait bir plaj var tesettürlü olan olmayan burda rahat bir şekilde denize girmek için geliyor  ama kimse şemsiyesinin altından çıkamıyor, resmen gözetleniyoruz kaleye o bölümü kadınlar plajı izlensin diye mi yapıldı. diyen vatandaşlar şöyle devam etti.

Yeter artık orayı iptal edip duvar örsünler bişey yapsınlar, o taraftan izlendiğimiz yetmezmiş gibi birde denizden geçen tekneler resmen yüzleri seçilecek derecede yakından geçiyorlar, çapa atıp orda duruyorlar koskoca denizde yer bitti kadınlar plajının önü mü kaldı, artık denize mi duvar çekerler bi şerit mi koyarlar bilmeyiz, ya tedbir alınsın yada kadınlar plajının adını değiştirsinler halkın gözde plajı yapsınlar . diye sitem eden vatandaşlar  Akçakoca Belediyesine seslendiler  yasaklar kalkmadan bir an önce bu konunun çözülmesini istediler,

 

Bu yönde kendi sitemlerini ifade eden vatandaşlar ihbar hattımıza iletmiş oldukları habere, Yeni Akçakoca Haber olarak  bu duruma sessiz kalmayarak, Sayın Yanmazın bu durumu hemen çözmesini istirham ediyoruz.

Bu haber 10743 defa okunmuştur.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Ebrar
  6 ay önce
  Her yaz belli dönemlerde çevrem ile birlikte gelip tatilimi yapıp dönerim ama bu yaz akcakocada tatil yapmama sebeplerimiz arasında bu var kız kıza gelip rahat denize girebileceğimiz bir plaj bile yoksa alternatif tatil p***ı yapılır hiç problem değil.
 • Filiz başaran
  6 ay önce
  Gerçekten çok dogru bir konu adı Kadınlar plajı. Adını duyunca bayan olarak rahat edeceğimiz bir yer olarak düşünüyorduk ki Akçakoca belediyesi hangi akla hizmet o seyir terasını yapmış anlam veremiyoruz. Galiba belediye başkanının eşi kızı koz kardeşi yok????biran önce bu durumun düzeltilmesini istiyoruz bu plaja sadece Akçakoca halkı değil çevre il ve ilçelerden de gelen oluyor. Umarız duyarlık gösterilir
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Cevdet Atay, kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücü ve yolculara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vali Cevdet Atay, kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücü ve...
Vali Cevdet Atayl Başkanlığında Yoğun Kar Yağışı Toplantısı Yapıldı
Vali Cevdet Atayl Başkanlığında Yoğun Kar Yağışı...