Reklam
Reklam
Kaymakam Mustafa Can, Gazetemizi Ziyaret etti

Kaymakam Mustafa Can, Gazetemizi Ziyaret etti

Kaymakam Mustafa Can, Yeni Akçakoca Haber Gazetemize iade-i ziyarette bulundular.

01 Aralık 2021 - 18:25

Kaymakam Mustafa Can, Yeni Akçakoca Haber Gazetemize iade-i ziyarette bulundular.
Gazetemize iade-i ziyarette bulunarak,Yeni Akçakoca Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hüseyin Denizgez, Gazetemiz Genel Yayın Koordinatörü Nejat Özdeş, Tuncay Türkgülü ve Ziya Denizgez ile ilçemiz için neler yapılması gerektiği konusunda istişarede bulundular. Kaymakam Mustafa Can, basının toplumun adeta gözü ve kulağı olduğunu belirtti.
Gerçekleştirilen ziyaretlere karşılık iade-i ziyaret yaptığını, hem de basın mensuplarıyla ilçe hakkında fikir alışverişinde bulunduğunu ifade eden Kaymakam Can, göreve başladığından bu yana işletme ve işyerlerini ziyaret ederek tanışma ve bilgi alışverişinde bulunduklarını söyledi.
Kaymakam Can, “ Yerel basın ilçemizin tanıtımına çok büyük katkıda bulunmaktadır. Gazeteciler, toplumu aydınlatmakta çok büyük ve aktif rol oynamaktadırlar. Bunun sorumluluğu ve bilincinde hareket edildiği zaman ortaya çok güzel işler çıkıyor. Gazeteciler, toplumun gözü ve kulağıdır, ilçede olan biten her şeyi vatandaşlara duyuruyor ve bilgilendiriyor. Bu da toplum yararına en büyük hizmetlerden bir tanesidir. Gazetecilerin, görevlerini yerine getirirken, fedakârca çalıştıklarının bilincindeyiz. Basın mensuplarımızın çalışma şartlarının kolaylaştırılması, onlara gereken desteğin sağlanması toplum olarak hepimizin görevidir” dedi.
İlçe Kaymakamını misafir etmekten büyük mutluluk duyduklarını belirten Yeni Akçakoca Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Hüseyin Denizgez, “Devlet temsilcileri idareci ve  yöneticilerinin esnaflarımıza ve iş yerlerine gelmeleri, onlarla tanışmaları bilgi alışverişinde bulunmaları güzel bir uygulama örneğidir. İşletmeler hakkında bilgi almak, onların dertleriyle, sorunlarıyla ilgilenmek ve çözüm yollarını birlikte aramak için atılmış bir adım olarak görüyorum.” dedi.
Denizgez, Yeni Akçakoca Haber Gazetesi olarak kendisine ellerinden gelen her türlü desteği sağlayacaklarını ifade ederek, “ Büromuza kadar gelerek bizleri ziyaret eden ve samimi bir ortamda gerçekleştirilen bu nazik davranıştan dolayı İlçe Kaymakamımız Mustafa Can’a şahsım ve personelimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Bu haber 466 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vali Cevdet Atay, kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücü ve yolculara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vali Cevdet Atay, kar yağışı nedeniyle mahsur kalan sürücü ve...
Vali Cevdet Atayl Başkanlığında Yoğun Kar Yağışı Toplantısı Yapıldı
Vali Cevdet Atayl Başkanlığında Yoğun Kar Yağışı...