Reklam
Reklam
AKÇAKOCA YEŞİLİ İLE DE ÖNE ÇIKACAK

AKÇAKOCA YEŞİLİ İLE DE ÖNE ÇIKACAK

29 Aralık 2020 - 15:29

Akçakoca’da ağaçlandırma çalışmalarına hız verildi. Akçakoca Belediyesi şehrin park ve bahçelerde dikim, bakım ve peyzaj çalışmalarını hızlandırdı.  Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz ve beraberindeki heyet Karayolları Genel Müdürlüğü'nden Akçakoca Belediyesi'ne geçen 60 dönümlük arazide incelemelerde bulundu. Bölgede turizm açısından yapılacak proje ile Akçakoca Turizm'de cazibe merkezi olacak.

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz Akçakoca’nın turizm cazibe merkezi olması için çalışmalarını hızlandırdı. Karayolları Genel Müdürlüğünden Akçakoca Belediyesine geçen 60 dönümlük arazi üzerine 500 adet ağaç dikimi aralıksız sürüyor.

Okan Yanmaz, Başkan yardımcısı Şenol Yazgan, Belediye Meclis üyesi Sinan Akın ve Park ve Bahçeler sorumlusu Şenol Yılmaz çalışma alanında incelemelerde bulundu. Başkan Yanmaz yaptığı açıklamada; “Karayollarından Belediyemiz bünyesine geçen 60 dönümlük arazi üzerine 500 adet ağaç dikiminin yanı sıra çevre düzenlemesi ile birlikte kamp alanları açık hava araç sineması gibi bir çok alan oluşturacağız.Bu alanın cazibe merkezi olmasında katkısı bulunan Erdoğan Turan’a ve mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.’’ İfadelerine yer verdi.

Bu haber 16949 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Muzaffer
    5 ay önce
    Akçakoca önceki belediye başkanları tarafından beton yığını haline getirilmiş. Ev yapılmaması gereken yerlere ev yapılmış. Yeşili ara ki bulasın .Turizm bitmiş. Çok yazık olmuş.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
 Batı Karadeniz Bölgesinin en gözde tatil beldesi
Batı Karadeniz Bölgesinin en gözde tatil beldesi
Narkotik polisi göz açtırmıyor
Narkotik polisi göz açtırmıyor