Reklam
Reklam
VATAN Partisi İlçe Başkanı Serap Naz Başar, Kurban Bayramı...

VATAN Partisi İlçe Başkanı Serap Naz Başar, Kurban Bayramı Mesajı

19 Temmuz 2021 - 18:19 - Güncelleme: 20 Temmuz 2021 - 11:40

Bizler, komşusu açken tok yatmayı içine sindiremeyen bir milletin mensuplarıyız. Bizi asırlardır birbirimize bağlayan işte bu yardımlaşma ve dayanışma ruhumuzdur. Bayramlarımız,  ortak değerlerimizi güçlendiren ve aramızdaki bağları geliştiren; milli ve dini duyguların, geleneklerin gelecek nesillere aktarıldığı, millet olma şuurunun kuvvetlendiği günlerdir.

Uzun bir süredir sevdiklerimizden uzak kalmanın, bayramlarımızı kutlayamamanın burukluğunu yaşıyorduk. Ancak birlik ve dayanışma ruhumuzdan eksilen bir şey olmadı. Teknolojinin yardımıyla uzaktan da olsa geleneklerimizi devam ettirmenin bir yolunu bulduk.  

 

Bu gün her ne kadar normalleşme sürecine girmiş olsak da, sevdiklerimizle kucaklaşmayı sonraki bayramlarımıza erteleyelim. Rehavete kapılmadan, önlemlerimizi alarak yapalım ziyaretlerimizi.

 

Önümüzdeki bayramları daha büyük bir coşkuyla kutlayabilecek olduğumuzun bilinciyle, ülkemizin ve tüm İslam âleminin Kurban Bayramını kutluyor;  birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluğun temellerinin atılacağı nice bayramlar diliyorum.

 

Bayramlarımızı kutlayabildiğimiz, özgürce yaşadığımız bu toprakları bizlere vatan yapan aziz şehitlerimizi saygıyla anıyor; Türk Ordusuna, güvenlik güçlerine ve sağlık ordumuza minnet duygularımı sunuyorum.

Bu haber 297 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
Nimetullah Hocaefendi Hakk'a yürüdü
 ”Telafide Ben de Varım” ziyareti
”Telafide Ben de Varım” ziyareti