Reklam
Reklam
AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı İşleyen : Derdimiz de sevdamız...

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı İşleyen : Derdimiz de sevdamız da Akçakoca

04 Haziran 2024 - 11:35

AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Burhan İŞLEYEN ; " Değerli Akçakocalılar, Kıymetli vatandaşlarımız,

Bugün sizlere uzun zamandır süreci takip ettiğimiz ve birçok kademede görüşme ile nihayetlendirmeye çalıştığımız, Akçakoca’mızı yakından ilgilendiren 2 proje ile alakalı müjde vermek istiyoruz.

KETMENLİ KAVŞAĞI VE SAPAK KAVŞAĞI PROJELERİ AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanımız, Düzce Milletvekilimiz Ayşe Keşir’in, Akçakoca’mızın Vekili  Ercan Öztürk’ün ve AK Parti İl Başkanımız  Hasan Şengüloğlu’nun çabaları ile nihayet faaliyete geçiyor.

Milletvekillerimiz  Ayşe Keşir ve Ercan Öztürk ile İl Başkanımız Hasan Şengüloğlu, Akçakoca İlçe Başkanı olarak şahsım, 8 Ocak 2024 tarihinde Düzce’ye gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız  Abdulkadir Uraloğlu’na Akçakoca’mızı ilgilendiren sorunları bizzat ilettik.

Bildiğiniz gibi 23 Aralık 2023 tarihinde  Ercan Öztürk vekilimizin de Meclis konuşmasında belirttiği açılamayan 5 km’lik çevre yolu sorunu ile alakalı konuşmasını hatırlatarak yatırım planına ve ihale projesi haline getirilmesini  Bakanımızdan talep ettik.  Bakanımızdan da bu konularla alakalı kısa sürede harekete geçileceği, mevsimsel zamanda başlanacağının bilgisini ve sözünü AK Parti teşkilatı olarak aldık.

23 Aralık 2023 tarihinde aynı zamanda Ketmenli kavşağının ihalesine sayılı günler kaldığının, sapak yan yollarının projelendirilmesinin yapımına başlandığının, en kısa zamanda ihale edileceğinin, Akçakoca balıkçı barınağının yükseltme ve taş tahkimatının mevsimsel takvime göre başlayacağını öğrendik. Melenağzı balıkçı barınağının uzatılması ve düzenlenmesininde takvime göre başlanacağını öğrendik.

Bu gün ise KETMENLİ KAVŞAĞI (Akçakoca-Düzce İstikameti) VE SAPAK KAVŞAĞI (Düzce-Kdz.Ereğli istikameti) PROJELERİNİN ihalelerinin tamamlandığı, çok kısa zamanda inşaata başlayacağı haberi bizlere ulaşmıştır.

Her 2 projemiz de Akçakoca’mıza hayırlı, uğurlu olsun.

Bu sürecin ve projelerin yakın takipçisi olan değerli vekilim Ayşe Keşir Hanımefendiye, Akçakoca’mızın evladı, vekilimiz  Ercan Öztürk’e, il başkanım Hasan Şengüloğlu’na tüm samimiyetimle teşekkür ediyorum.

Derdimiz de sevdamız da Akçakoca.

Bu haber 388 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ'DEN BAŞKAN ALBAYRAK'A TEBRİK ZİYARETİ
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ'DEN BAŞKAN ALBAYRAK'A TEBRİK...
Spor Tesislerine Teşekkür Belgesi Veriliyor.
Spor Tesislerine Teşekkür Belgesi Veriliyor.