Reklam
Reklam
Akçakoca Emitt Turizm fuarına katılıyor.

Akçakoca Emitt Turizm fuarına katılıyor.

27 Ocak 2023 - 16:31

Akçakoca Kaymakamlığında, Akçakoca kaymakamı Mustafa Can, Koordinasyonunda yapılan toplantıda Akçakoca Belediyesi, Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, Akçakoca Esnaf ve Sanatkarlar Odası, Akçakoca Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi, Akçakoca Turizm Derneği, Akçakoca Bakır ve Tencereciler Kooperatifi Başkan ve yetkililerinin katıldığı EMİTT (Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı) değerlendirme toplantısında turizm ilçesi Akçakoca’yı tanıtım çalışmaları ve yapılacak işlevler görev dağılımı yapıldı.

Düzce valiliği , Düzce Belediyesi ve diğer ilçeler ile birlikte 65 metre karelik özel stantta fuara katılım sağlanacak olup, yapılan toplantıda Akçakoca ilçesinin EMİTT fuar koordinasyonu sağlayacak isim olarak ilçenin başarılı turizmcisi Ömer Özcan seçildi.

EMİTT Fuarı Nedir?

EMITT Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT, dünyanın en büyük beş turizm fuarından biridir.

EMITT Turizm Fuarı 25 yıldır, Türkiye’de pek çok yeni tatil ve turizm destinasyonu oluşmasına ortam hazırlayan, Türkiye’de şehirlerin hatta köylerin markalaşmasına ve yerli yabancı turistle buluşmasına ev sahipliği yapan turizm sektörünün dünyaya açılan en önemli kapısı. Fuar, tüm katılımcılara, profesyonel yerli ve uluslararası ziyaretçilere yeni iş ve iş birliği olanakları sunabilen bir platform.

EMITT’e her yıl ülke pavilyonları, tatil destinasyonları, yaz ve kış turizmi ve outdoor turizmi destinasyonları, oteller ve turist merkezleri, tur operatörleri ve acenteler katılıyor.

 

Bu haber 414 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
YAZAR-OKUYUCU BULUŞMASI
YAZAR-OKUYUCU BULUŞMASI
“Konuralp Pirinci Üretim Geliştirme Kompleksi” Projesi Hayata Geçiyor
“Konuralp Pirinci Üretim Geliştirme Kompleksi” Projesi Hayata...