Reklam
Reklam
Akçakoca Saadet Partisi İlçe Teşkilatı Tepeköy’de toplandı

Akçakoca Saadet Partisi İlçe Teşkilatı Tepeköy’de toplandı

14 Mayıs 2022 - 11:48

Akçakoca Saadet Partisi; Nisan ayı ilçe divanını Tepeköy’de yoğun katılım ile gerçekleştirdi. 

Saadet Partisi GİK Üyesi ve 22. Dönem Milletvekili Fethi GÖRÜR’ün de katıldığı ilçe divanında, son bir ay içerisinde yapılan çalışmalar değerlendirildi ve akabinde konuşmacılara söz verildi.

Önceki dönem il başkanı  Birkan MERTOL’un ardından kürsüye çıkan SAADET PARTİSİ GİK Üyesi Fethi GÖRÜR, Erbakan Hoca’nın ekonomiyi düze çıkartan “HAVUZ SİSTEMİ” ni anlattı. Türkiye tarihinde ilk defa denk bütçenin; Havuz Sistemi sayesinde Refal-Yol hükümetinde yapıldığını belirtti. Denk bütçe yapıldığında Devletin borçlanmasına gerek kalmayacağını ve faiz ödemek zorunda kalmayacağını söyleyen GÖRÜR; denk bütçe için de Havuz SİSTEMİ’nin gerekli olduğunu söyledi. 

Ev sahibi olarak Tepeköy halkına, yoğun ilgilerinden dolayı Teşekkür eden, Saadet Partisi İlçe Başkanı Özkan Atıcı, “Önümüzdeki seçimlerde hiçbir partinin tek başına iktidar olma olasılığı yok. Her parti İktidar olmak için ittifak yapma mecburiyetindedir. İttifak için de çok fazla bir seçenek yoktur. Şu anki iktidarın elinde, ülkemizin geldiği durum ortadadır. Gençleşen ama fakirleşen Türkiye’nin, Yeni bir oluşuma, yeni bir yönetime, yeni bir stratejiye ve yeni bir ekonomik modele İhtiyacı vardır. Bu ihtiyaçtan dolayı Saadet Partisi , yeni bir oluşum ve ittifakın içinde yer almıştır.” dedi

Bu haber 321 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ TAM KADRO ANKARA'DA
AK PARTİ TAM KADRO ANKARA'DA
MEVCUT İYİLEŞTİRİLECEK, YOKSA YAPILACAK
MEVCUT İYİLEŞTİRİLECEK, YOKSA YAPILACAK