Reklam
Reklam
DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN 4 YILDIZLI YATIRIM

DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN 4 YILDIZLI YATIRIM

04 Haziran 2024 - 16:08

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, tadilat çalışmaları süren Akçakoca Vilayetler Evi Oteli’ni ziyaret etti. Denize sıfır konumdaki otelin standartlarını yükselterek 4 yıldızlı otel mertebesine getirmek için çalıştıklarını ifade eden Özlü, bu yaz oteli hizmete açmak istediklerini söyledi.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün girişimleri ile Düzce Belediyesi Turizm İşletmeleri (Beltur) A.Ş.’ye devri sağlanan Akçakoca Vilayetler Evi Oteli’nde tadilat çalışmaları devam ediyor. Akçakoca’nın Kalkın Köyü’nde denize sıfır konumda bulunan oteli ziyaret eden Başkan Özlü, çalışmaların son durumunu inceledi. Başkan Yardımcısı Barış Bayrak ve Beltur Genel Müdürü Levent Sivrikaya’nın da eşlik ettiği ziyaretinde tadilat çalışmalarını yerinde inceleyen Özlü, yapılan ve yapılması planlanan işlerle ilgili istişarelerde bulundu.

Başkan Özlü, incelemeleri sonrası yaptığı açıklamada, daha önce Vilayetler Evi tarafından işletilen otelin standartlarının yükseltilmesi ve 4 yıldızlı otel mertebesine getirilmesi için çalıştıklarını söyledi. Bunun için tadilat projesini hazırlayarak inşaata başladıklarını kaydeden Özlü, “İnşaatımız devam ediyor. İnşallah bu yaz sezonuna yetiştirmeye çalışacağız. Yaklaşık 55 odalı bir otel, denize sıfır. Çok güzel bir konumu var. Akçakoca’da bütün Düzcelilerin, Türkiye’deki herkesin hizmetinde olacak güzel bir otel inşa ediyoruz. Düzce’mize hayırlı olsun” dedi.

Bu haber 243 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ'DEN BAŞKAN ALBAYRAK'A TEBRİK ZİYARETİ
DÜZCE BELEDİYE BAŞKANI ÖZLÜ'DEN BAŞKAN ALBAYRAK'A TEBRİK...
Spor Tesislerine Teşekkür Belgesi Veriliyor.
Spor Tesislerine Teşekkür Belgesi Veriliyor.