Reklam
Reklam
K Yetki Belgeleri Akçakoca TSO dan verilebilecek!

K Yetki Belgeleri Akçakoca TSO dan verilebilecek!

12 Ağustos 2023 - 11:15
Reklam

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası, Akçakoca ilçe sınırları içerisinde bulunan gerçek veya tüzel kişilere verilecek K Türü yetki belgelerinin düzenlenmesi konusunda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ve Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı arasından imzalanan protokol kapsamında yetkilendirildi.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet N. Pazvant, Meclis Üyesi Hakan Köse ile birlikte Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifinde yaptığı basın açıklamasında;

Akçakoca ilçesinde faaliyet gösteren firmalar, K Türü (K1,K2, K3 ve K1*,K2*,K3*) yetki belgeleri düzenleme, yenileme, süre uzatımı, taşıt ekleme, taşıt düşümü, vb. işlemlerini için Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası’na müracaatta bulunabilecektir. Bölgemizde bu konuda faaliyette bulunan tüm işletmeler ve nakliyeci firmalarımız, K belgesi işlemlerini ve yenilemelerini Odamızda yaptırmaya davet ediyoruz dedi.

Konuya ilişkin Akçakoca Motorlu Taşıyıcılar Koop. Başkanı Muammer Büyük;

Ayağımıza kadar böyle bir hizmeti getirmesinden dolayı Akçakoca Tso Başkanı Mehmet N. Pazvant'a teşekkürlerini sundu.

Pazvant; Odamızın yetkilendirilmesi sürecinde desteklerinden dolayı Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ederiz. Bu yeni hizmetimizin üyelerimize, ulaştırma sektöründe faaliyet gösteren tüm firmalara ve nakliyeci esnafımıza hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 

Bu haber 17464 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Milletvekili Hasan Baltacı CHP Düzce il teşkilatı ile bir araya geldi
Milletvekili Hasan Baltacı CHP Düzce il teşkilatı ile bir araya...
Düzce Üniversitesi Futbol Takımı İkincilik Kupasını Kazandı
Düzce Üniversitesi Futbol Takımı İkincilik Kupasını Kazandı